Buna! Numele meu este Otilia.

Am știut că vreau să fiu fotograf încă de când avea 15 ani. În fiecare an care a trecut de atunci am muncit pentru a-mi îndeplini visul, iar acum trei ani am început să practic fotografia pentru a ma perfecționa.


Prin fotografiile mele îmi place să prezint povești de viață, emoții și trăiri. Fiecare fotografie este o combinație dintre culoare, lumină și viață. Mereu m-a fascinat modul în care o fotografie poate transmite și înmagazina mai multe informații decât o mie de cuvinte.